Новини України. 19 січня. Луганщина. У Луганській області учасники акцій протесту проти ухвалення Податкового кодексу піддаються переслідуванням з боку міліції.

На Луганщині система тисне на тих, хто намагався натиснути на неї

Про це заявили керівники обласної профспілки таксистів.

Профспілкова організація складається з підприємців, які працюють під ТМ “Астра” у багатьох містах області. Працівники “Астри” були учасниками податкового Майдану. Тепер, за словами підприємців, їм доводиться розплачуватися за свою незгоду з діями влади.

Тотальні перевірки водіїв таксі та підприємців, які надають диспетчерські послуги, почалися з 25 грудня і тривають донині.

Працівники служби по боротьбі з економічною злочинністю та Державна автоінспекція (ДАІ) перевіряють виключно тих, хто працює в таксі “Астра”, а значить, тільки членів профспілки, як повідомила “Радіо Свобода” заступник голови обласного відділення профспілки таксистів Ірина Радченко. За її словами, така інформація надходить від таксистів з багатьох міст Луганщини.

“У мене таксисти, вони спілкуються з даішниками, потім дзвонять і кажуть, що ось так і так. Звідусіль надходить одна й та ж інформація про те, що наказано перевірити тих, хто був організатором акції протестів підприємців проти прийняття Податкового кодексу”, – сказала Ірина Радченко.

За даними Ірини Радченко, працівники ДАІ без підстав зупиняють таксистів “Астри”, перевіряють ліцензії та інші дозвільні документи, залякують, намагаються вилучити рації і навіть автомобілі. Крім того, днями у самої Ірини Радченко працівники служби по боротьбі з економічною злочинністю конфіскували з офісу 9 комп’ютерів під приводом перевірки на наявність піратського програмного забезпечення.

У Луганському обласному осередку профспілки таксистів не виключають, що все це робиться, щоб помститися підприємцям за минулі виступи і відбити бажання приїхати на Майдан у день Соборності, 22 січня, коли опозиція буде проводити акцію протесту.

Зі свого боку правоохоронці звинувачення називають безпідставними і надуманими. У прес-службі обласного управління Міністерства внутрішніх справ заявили, що служба по боротьбі з економічною злочинністю постійно перевіряє всіх перевізників і ніяких винятків не робить.

В управлінні ДАІ також заперечують усі звинувачення в упередженості. По області за добу на таксистів складається близько 20 протоколів, а це лише 1,5% усіх складених протоколів за порушення правил дорожнього руху, розповів заступник начальника автотехнічної інспекції обласного управління ДАІ В’ячеслав Малютяк.

“Говорити огульно, безпідставно і без фактів – це просто звичайні розмови, – зазначає В’ячеслав Малютяк. – Хочу сказати, що за останній час у нас від таксистів практично не надходило скарг”.

Тим часом представники профспілки мають намір звернутися із заявою до президента України, в громадські та правозахисні організації для захисту своїх конституційних прав.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.