Новини України. 24 січня. Херсонщина. У селі Дружне, що в Херсонській області, спалахнула ворожнеча між місцевими селянами та членами місцевої громади курдів, які приїхали в Україні під час вірмено-азербайджанського конфлікту.

Мешканці села бояться помсти ісламістів

Як передає ТСН, головною причиною сварки стало кладовище, центральну дорогу до якого перекопав один з курдів. Жителям села він запропонував заносити небіжчиків із заднього входу.

Замість цього, місцеві розцінили це як святотатство. Тим більше, курди своїх родичів ховають окремо. “Кривдник”, однак, не розуміє, в чому справа.

Активісти з ВО “Свобода”, яке виступає за права українців на українській землі, склали листа до прокуратури зі скаргою на курдську общину.

У сільраді заявили, що провиною всьому – помилка при розпаюванні. Мовляв, село дуже старе, будувалося не за генпланом, і дорогу, через яку виникла суперечка, не було вказано.

Курда змусили вирівняти дорогу і повернути селу. Але мешканці тепер бояться помсти. Після вуличних бійок з курдами селяни готуються до серйозного нападу, і, за їх власними словами, сплять озброєні.

Курди, в свою чергу, запевняють, що не мають наміру вступати в силове протистояння.

Нагадаємо, курди – східний народ. Їх територія, Курдистан, зараз розділена між чотирма країнами. Це один з найбільших розділених народів у світі. Віросповідання: іслам сунітський і шиїтський, алевізм, езідізм.

Джерело Ліга

Comments

  1. Не такі вже вони “нещасні біжінці”. Курди брали активну участь у нищенні вірмен у 1915 р. Турки самі не стільки вбили, просто нацькували курдів. Мовляв, все що заберете у вірмен – ваше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.