Новини України. 4 січня. Миколаїв. На грецькому теплоході, що прибув у порт Миколаєва знайшли нелегалів-гвінейців.

порт
В миколаївському порту попалися "зайці"-гвінейці

2 січня під час оформлення прикордонниками теплохода «DESERT VOYAGER» (прапор Греції), що прибув у морський торговельний порт Миколаєва, з’ясувалося, що крім членів екіпажу на борту судна є кілька «зайців», повідомляє прес-служба ДПСУ.

У порту столиці Гвінеї Конакрі, де теплохід завантажувався перед тим, як іти в Україну, на борт проникло троє чоловіків. Безквиткові пасажири заховалися у румпельному відсіку. Члени екіпажу теплохода зачинили «зайців» в окремій каюті з решіткою на ілюмінаторі. Судновласник через посольство Гвінеї з’ясував, що вони є громадянами цієї країни та мають 17, 18 та 27 років. Наразі співробітники Держприкордонслужби виставили біля каюти з нелегалами та біля трапу теплохода наряди для контролю за режимом.

2 січня під час оформлення прикордонниками теплохода «DESERT VOYAGER» (прапор Греції), що прибув у морський торговельний порт Миколаєва, з’ясувалося, що крім членів екіпажу на борту судна є кілька «зайців». У порту столиці Гвінеї Конакрі, де теплохід завантажувався перед тим, як іти в Україну, на борт проникло троє чоловіків. Безквиткові пасажири заховалися у румпельному відсіку. Члени екіпажу теплохода зачинили «зайців» в окремій каюті з решіткою на ілюмінаторі. Судновласник через посольство Гвінеї з’ясував, що вони є громадянами цієї країни та мають вік 17, 18 та 27 років. Наразі співробітники Держприкордонслужби виставили біля каюти з нелегалами та біля трапу теплохода наряди для контролю за режимом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.