Новини України. 10 січня. Донеччина. Керуючий Донецькою єпархією УПЦ Київського Патріархату архієпископ Сергій (Горобцов) стверджує, що влада готує передачу храму в с. Кам´янка Тельманівського району новоствореній громаді Московського Патріархату.

Священник готовий до самоспалення

У разі ж, якщо це відбудеться, владика Сергій каже, що йому нічого не залишиться, як спалити себе.

“Я знаю, що це недобре – але якщо закон не виконується, якщо влада, яка поставлена охороняти правду, сама діє проти правди, якщо ніяким іншим чином не можна захистити свої права – то мені залишається лише вийти на площу, облити себе бензином і спалити. Бо скільки ж можна з нас знущатися! Я був поставлений архієреєм для того, щоб за свою паству віддати навіть життя – і я готовий це зробити, якщо ніяким іншим чином не можна зупинити той шалений тиск, який ми тут відчуваємо”, – заявив архієпископ Сергій.

Зазначимо, протистояння між Київським та Московським патріархатами постійно посилюється. Зокрема, Львівська міська рада закликає Віктора Януковича не допускати преференцій для Української православної церкви Московського патріархату з боку влади.

Львівська міськрада також просить президента не допустити передачі Софійського собору в Києві під контроль УПЦ (МП).

Раніше Тернопільська міська рада на сесії 5 січня направила Януковичу звернення, у якому заявляє про дискримінацію владою Української православної церкви Київського патріархату на користь Української православної церкви Московського патріархату.

Джерело ГазетаУа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.