Новини України. 13 січня. Донецька область. У Великоанадольському лісі у Донецькій області буде відразу дві новобудови. Тут побудують додатковий тренувальний майданчик для майбутнього ЄВРО-2012, а також міні-заповідник для оленів.

плямисті олені
Донецьких оленів помістять у вольєр

За словами начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Стороженка, під оленячий вольєр виділено 350 гектарів зелених масивів, а саме його зведення передбачено розробленою в області Комплексною програмою «Ліси Донбасу».

За словами Віктора Стороженка, у новому вольєрі поселяться плямисті олені. У лісах Донецької області вони давно вже не рідкість, однак їх популяція може і повинна бути більшою. А для цього потрібні особливі умови. Тому вирішено створити для них спеціальний вольєр, загальною вартістю майже в чотири мільйони гривень. Новобудова передбачає кормові майданчики, самі годівниці, склади та оглядові вишки, звідки туристи зможуть спостерігати за оленями.

Всього стадо тварин складе 30 особин. Нові покоління оленів будуть розселяти по лісах області.

Вже готовий проект вольєра, виділені лісові угіддя. Обласний бюджет обіцяє на ці цілі перший транш у розмірі півтора мільйонів гривень.

За матеріалами Газета по-київськи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.