Новини України. 4 січня. Фото. Ініціативна група молодих людей за участю блогера ЖЖ frankensstein в Шахтарську Донецької області прикрасили пам’ятник Володимиру Леніну в кольори українського національного прапора.

пам'ятник Леніну
Синьо-жовтий Ленін

Про це frankensstein пише у своєму блозі.

“Мета акції – підштовхнути народ до відмови від застарілої, муміфікованої ідеології і мертвих ідолів минулого. Час зрозуміти, що повернення назад не може бути. Ми давно живемо в іншій країні. Ми українці, а не совки! А в Україні повинні стояти українські пам’ятники, а не чужі нам капища ворогів українського народу”, – йдеться в повідомленні.

“Існує думка, що Донбас – це край боягузливих, ледачих і заляканих владою людей, не здатних ні на який конструктив. Ми збираємося розвіяти цей стереотип. Ми хочемо довести, що й на Сході є ініціативні, рішучі і патріотичні люди, які люблять Україну, а не вонючий, пліснявий труп з московського мавзолею”, – пише ЖЖ-юзер.

Учасники акції пообіцяли, що подібні реставрації скульптур радянського режиму вони будуть проводити і надалі до настання Дня Незалежності України.

За матеріалами Сегодня

Comments

  1. В українського народу з’явилась нормальна ознака нормального народу.
    Чим більше на нього тиснуть – тим більше він опирається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.