Новини України. 31 січня. МЗС України просить громадян України не відвідувати найбільші міста Єгипту, зокрема курорти.

Єгипет, демонстрації, заворушення
МЗС просить українців не їздити в Єгипет

“За повідомленням Посольства України в Арабській Республіці Єгипет, загальна ситуація в країні продовжує залишатися неспокійною. Станом на 30 січня ц.р. армією Єгипту взято під контроль ситуацію в найбільших містах країни (м. Каїр, м. Александрія, м. Суец). В курортних містах Єгипту з 16:00 до 08:00 год. ранку продовжує діяти комендантська година”, – йдеться в повідомленні МЗС.

Як повідомляє Посольство України, громадян України серед загиблих і поранених у ході заворушень немає.

З огляду на це, Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України утриматися від подорожей як до міст Каїр, Александрія та Суец, так і до курортних міст Єгипту до повної стабілізації ситуації в країні.

Громадянам України, які вже знаходяться та території Єгипту, МЗС України рекомендує притримуватися заходів безпеки, уникати місць проведення мітингів та не порушувати комендантської години. У разі потреби, громадяни України можуть звернутися до Посольства України в Каїрі (тел. +202 2 378 68 70, +202 2 378 68 71) та до Департаменту консульської служби МЗС України за цілодобовою телефонною лінією +380442381657.

Міністерство Закордонних Справ України та Посольство України в Арабській Республіці Єгипет продовжують відслідковувати подальший розвиток подій у країні, відзначає МЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.