Новини України. 18 січня. Київ. МЗС України просить Чехію надати результати розгляду справи Богдана Данилишина.

Міністерство закордонних справ України
МЗС України хоче, щоб чехи показали документ про надання притулку Данилишину

Міністерство закордонних справ України передало чеській стороні ноту з проханням надати матеріали про результати розгляду справи екс-міністра економіки України Богдана Данилишина в чеських правоохоронних органах, повідомив сьогодні під час брифінгу директор Департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин.

За його словами, МЗС запросило тимчасово повіреного у справах Чеської Республіки в Україні, якому передали ноту української сторони з проханням офіційними каналами передати результати розгляду справи Данилишина в чеських правоохоронних органах.

«Мова йде про надання українській стороні офіційного рішення Міністерства внутрішніх справ Чеської Республіки про надання політичного притулку Богдану Данилишину», – відзначив Волошин.

За його словами, в МЗС розраховують, що в контексті дружніх і партнерських відносин між Україною і Чехією це прохання буде задоволено.

Нагадаємо, 13 січня МВС Чехії ухвалило рішення про надання Богдану Данилишину політичного притулку в Чеській Республіці. До цих пір екс-міністр уряду Тимошенко перебував у в’язниці попереднього ув’язнення в Празі.

У серпні 2010 року Генпрокуратура України порушила кримінальну справу відносно екс-міністра уряду Юлії Тимошенко Богдана Данилишина. Його звинуватили у завданні державі збитків на кілька мільйонів гривень. За версією правоохоронців, збиток в 4,5 млн.грн. був нанесений при узгодженні ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” застосування процедури закупівлі в одного учасника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.