Новини України. 31 січня. МЗС завтра почне евакуацію громадян України з Єгипту чартерними рейсами з Каїра.

Каїр аеропорт
Завтра почнеться евакуація українців в аеропорту Каїра

Протягом 31 січня до Посольства України в Єгипті звертаються громадяни України, які знаходяться на консульському обліку, з питаннями щодо можливої евакуації, йдеться у коментарі Речника МЗС України Олександра Дикусарова.

У зв’язку з напруженою ситуацією в Каїрі, Александрії та Суеці, МЗС України в терміновому порядку опрацьовує питання евакуації наших співвітчизників, які звернулися до Посольства України в Єгипті. Станом на другу половину дня 31 січня до дипломатичної установи України в Каїрі звернулися близько 50 громадян.

Українському посольству в Каїрі доручено підтримувати зв’язок із громадянами України та складати списки охочих повернутися на Батьківщину.

“Передбачається, що 1 лютого буде виконано чартерний рейс з Каїру до Києва, яким будуть доправлені громадяни України, які звертаються до Посольства України в цій країні, а також сім’ї українських дипломатів, які працюють у АРЄ”, – повідомляє МЗС.

Водночас, громадяни, які перебувають у Єгипті з туристичною метою та знаходяться переважно в містах Хургада та Шарм-ель-Шейх, до Посольства України з питаннями дострокового повернення на Батьківщину не зверталися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.