Новини України. 4 грудня. Міністерство внутрішніх справ України розповіло заступник Голови Верховної Ради Миколі Томенку про злочинну діяльність пастора Сандея Аделаджі.

Сандей Аделаджа
МВС розповіло Томенкові який з пастора Аделаджі злочинець

Томенко отримав відповідь від МВС щодо законності політичної діяльності Сандея Аделаджі, який називає себе старшим пастором християнської релігійної громади «Посольство благословенне Царства Божого всіх народів» і наразі є фігурантом декількох кримінальних справ, повідомляє прес-служба віце-спікера.

“У відповіді, що надійшла від Міністерства внутрішніх справ повідомляється, що 17.12.2010 повідомлення про вказану подію зареєстровано в журналі реєстрації заяв та повідомлень про злочини Дарницького РУ ГУМВС України в місті Києві. Окрім того, МВС повідомило, що, у зв’язку з тим, що в діях старшого пастора Сунканмі Сандея Аделаджі вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч. 3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) КК України, Дарницьким РУ на підставі ст. 97 (обов’язковість прийняття заяв і повідомлень про злочини і порядок їх розгляду) та ст. 112 (підслідність) КПК України матеріали надіслано до Лівобережного міжміського районного відділу УСБУ в місті Києві для перевірки та прийняття рішення згідно з вимогами законодавства”, – йдеться у повідомленні МВС до Миколи Томенка.

Раніше, заступник спікера ВРУ попросив з’ясувати законність дій пастора Сандея Аделаджі, який під час служби «Посольства Божого» 5 грудня 2010 року на відкритій сцені публічно закликав своїх прихожан «брати владу», йти у депутати всіх рівнів і доручив одному зі своїх «пасторів» створити команду для навчання майбутніх кандидатів у депутати. Інформація про цю подію була розповсюджена засобами масової інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.