Новини України. 31 січня. Відео. Спеціальна комісія управління МВС України в Полтавській області розслідує інформацію, що з’явилася в ЗМІ про побиття правоохоронцями журналіста 5 каналу.

МВС, міліція
МВС розслідує факт побиття полтавського журналіста

“Розслідування факту побиття журналіста 5 каналу Юрія Стеценка проводить спеціальна комісія УМВС України в Полтавській області. 30 січня 2011 року на сайтах Полтавської області, зокрема, на сайті ІА “Новини Полтавщини” о 16.45 був розміщений матеріал: “Після побиття міліціонерами госпіталізували полтавського журналіста 5 каналу”, – йдеться в повідомленні прес-служби міліції.

За вказівкою керівництва полтавського обласного управління МВС створена спеціальна комісія обласного управління міліції, яка ретельно перевірить викладені в публікації факти, після чого будуть прийняті відповідні правові рішення. Результати перевірки будуть доведені до громадськості через ЗМІ, обіцяє відомство.

“У разі виявлення протиправних дій з боку працівників міліції зібрані матеріали будуть направлені в прокуратуру для подальшого прийняття процесуального рішення”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 25-річний журналіст у Полтаві Юрій Стеценко госпіталізований 28 січня після того, як був побитий співробітниками Полтавського міського управління Міністерства внутрішніх справ (ГУ МВС) в Полтавській області.

ВІДЕО

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.