Новини України. 15 січня. МВС вирішує питання щодо притягнення осіб, які свідомо фальсифікують відомчі документи МВС, до відповідальності.

Анатолій Могильов

Про це йдеться у повідомленні департаменту зв’язків з громадськістю МВС України, оприлюдненому сьогодні.

“Днями у інтернет-виданнях з‘явилися заяви, які викривлено трактують дії міліції щодо забезпечення громадського порядку під час масових заходів. При цьому оприлюднюється неправдива інформація, відбувається перекручування фактів, а до тексту відомчих документів, який цитується, додаються власні судження. Дії міліції по організації охорони громадського порядку в залежності від запланованих масових заходів намагаються подати як щось неординарне, чим створюється штучний ажіотаж навколо запланованих правоохоронцями дій”, – наголошується у заяві. .

За словами правоохоронців, аби унеможливити надалі подібні провокації з використанням ЗМІ щодо зумисного донесення до громадян неправдивої інформації, МВС змушене вживати адекватних та законних заходів реагування.

Наразі МВС вирішує питання щодо захисту в судовому порядку ділової репутації правоохоронного відомства.

“Важливо у правовому полі довести викривлення фактів з боку окремих громадян, які називають себе правозахисниками та вводять в оману громадян, навмисно фальсифікуючи документи МВС щодо заходів міліції з дотримання правопорядку. Такі дії МВС вважає неприпустимими”, – говориться у повідомленні.

У МВС закликали всіх толерантно ставитися один до одного, шанувати Закон, дотримуватися його вимог.

“Реалізовуючи свої права, в тому числі й на мирні зібрання, не забувайте про неприпустимість порушення прав інших громадян, не вчиняйте дій, відповідальність за які передбачена адміністративним та кримінальним законодавством”, – додали у заяві.

Джерело ГазетаУа

Comments

  1. На этой физиономии всё написано. Один из главных коррупционеров. Быдло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.