Новини України. 14 січня. Віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що заяви міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова є провокацією і сіють паніку в суспільстві.

Микола Томенко
Томенко: влада має права людини для себе і для громадян

Сьогоднішній виступ Міністра внутрішніх справ України у Верховні Раді є яскравою характеристикою, що таке права людини в Україні, вважає Томенко.

Віце-спікер зазначив, що не пам’ятає жодного виступу представника правоохоронних органів, який би дозволив собі зробити таку заяву, яку сьогодні зробив Міністр МВС. За словами Миколи Томенка, мова йде про провокаційну заяву щодо очікування кровопролиття в День соборності України.

«Я думаю, що міністри повинні не провокувати ситуацію, а не допускати провокації. А якщо він має неспростовні докази того, що хтось готує кровопролиття, то треба дати свідчення в Генпрокурору, а не виступати у парламенті та сіяти паніку у суспільстві», – наголосив він.

Окрім того, за словами Миколи Томенка, популярною формою оцінки захищеності прав громадян, зокрема, є кількість машин в кортежі у керівників держави і кількість часу, на який перекриваються вулиці. Він зазначив, що сьогодні в геометричній прогресії збільшилися і кількість машин в кортежі, і час на перекриття вулиць. Це, на його думку, означає, що «є права людини по відношенню до влади і є права людини по відношенню до простого громадянина».

Підсумовуючи, віце-спікер наголосив, що виступ Міністра внутрішніх справ засвідчив, що на сьогодні правоохоронні органи робили і будуть робити все, щоб максимально захищати права і свободи влади, і нехтувати правами та свободами людини і громадянина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.