Новини України. 14 січня. Міліція не перешкоджатиме громадянам при проведенні акцій протесту 17 та 22 січня у Києві. А розпорядження про посилення безпеки видано, щоб уникнути провокацій.

Анатолій Могильов
Могильов заявляє, що міліція не заважатиме громадянам 22 січня

“Завдання і обов’язок міліції – дбати про дотримання правопорядку під час масових заходів, – відзначає міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, – Про те, щоб запобігати можливим провокаціям”.

Своєю чергою МВС отримало інформацію про можливі провокації 17 та 22 січня. Саме тому було видане розпорядження, реалізація якого має одну мету – захистити безпеку громадян, зазначив Міністр.

“Трактувати це розпорядження як таке, що начебто має перешкодити громадянам приїжджати на будь-які масові акції – це провокація, свідоме перекручування фактів і намагання створити штучний ажіотаж навколо теми запланованих опозицією протестів. Я розцінюю подібні заяви як безвідповідальні і антигромадянські”, – заявив Анатолій Могильов.

Нагадаємо, раніше сьогодні з’явилася інформація, про розпорядження МВС, яке передбачає недопущення автобусів з регіонів на акцію протесту у Києві з вимогою закриття кримінальних справ проти активістів податкового Майдану. Заходи з участю політичних партій, громадських організацій плануються 17 та 22 січня.

Нагадаємо також, що сам міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив, що 22 січня у Києві планується “кровопролиття”. Багато хто назвав такі заяви Міністра провокацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.