Новини України. 18 січня. Київ. Управління по боротьбі з організованою злочинністю викликало народного депутата Володимира Ар’єва для надання інформації щодо можливих погроз в його сторону.

Володимир Ар'єв
МВС взялося за інформацію про замах на Володимира Ар'єва

Днями в інтернет-виданнях з’явилося повідомлення про те, що «на народних депутатів Олеся Донія та Володимира Ар’єва готується замах». Для перевірки цієї інформації Володимира Ар’єва, за його згодою, було запрошено для розмови в ГУБОЗ МВС України, повідомляє прес-служба Міністерства.

Під час спілкування Володимир Ар’єв підтвердив, що справді 15 січня 2011 року він отримав відповідну інформацію від свого знайомого, однак його ім’я чомусь правоохоронцям назвати відмовився.

Згідно з інформацією, знайомий нардепа під час спілкування з колегами по бізнесу почув про те, що стосовно народного депутата Володимира Ар’єва можуть бути вчинені протиправні дії. З якими «колегами по бізнесу» спілкувався знайомий нардепа, і при яких обставинах обговорювалися такі питання, правоохоронцям з’ясувати так і не вдалося.

Однак, депутат прийняв рішення надати розголосу в ЗМІ таку інформацію.

Водночас Володимир Ар’єв відмовився від надання йому охорони.

“Таке рішення викликає подив. Якщо людина дійсно хвилюється за власну безпеку, вона діє навпаки”, – зауважили в міліції.

Народний депутат письмово підтвердив, що претензій до працівників міліції не має, і його пояснення надано «виключно для взяття до відома».

“Такими діями Володимир Ар’єв ускладнює проведення правоохоронцями певних заходів із попередження «озвученого замаху» та не сприяє подальшому розслідуванню”, – повідомили в МВС.

Не зважаючи на це, ГУБОЗ МВС України проводить перевірку викладеної інформації та вживає відповідних заходів реагування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.