Новини спорту. 26 січня.  Миколаїв. Якщо на Конгресі Федерації футболу України (ФФУ) на голосування буде поставлено питання про довіру президентові ФФУ Григорію Суркісу, миколаївська обласна федерація футболу виразить йому свою недовіру.

Миколаїв все ж хоче послати Суркіса у відставку

Про це у коментарі розповів голова Федерації футболу Миколаївської області, депутат миколаївського міськради від ПР Микола Єропунов.

Після того, як XII Конгрес Федерації футболу України було зірвано через спроби віце-президента ФФУ Сергія Стороженка включити до порядку денного Конгресу ФФУ питання про довіру Григорію Суркісу, віце-президент підготував лист Суркісу, в якому було зазначено, що 38 колективних членів Федерації футболу України вимагають скликати позачерговий Конгрес ФФУ.

Коли буде скликано конгрес і чи буде на нього винесено це питання, ще не відомо.

Микола Єропунов зазначив, що з його боку на адресу Григорія Суркіса критика спрямована і зараз, тому що “в його особистості не все так гладко”. Про якісь конкретні претензії до президента ФФУ він не став говорити.

“Я не буду говорити. Не хочу і все. Я не хочу нагнітати обстановку. Вона зараз нікому не потрібна. Все буде вирішувати футбольна громадськість України“, – підсумував він.

Відзначимо, вчора на адресу ФФУ надійшло офіційний попередження від Міжнародної федерації футболу (ФІФА). У ньому ФІФА попередила, що якщо Григорія Суркіса “зкинуть” з посади президента ФФУ, то ніхто в цивілізованому футбольному світі з нашими клубами і збірною на одне поле не вийде.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.