Новини технологій. 12 січня. Найбільший розробник ПЗ у світі, Microsoft має намір оскаржити право корпорації Apple використовувати торговельну марку App Store.

Microsoft
Microsoft подав позов на Aplle

Софтверний гігант стверджує, що ця фраза (дослівно – магазин додатків) є загальновживаною, так що реєструвати її в якості торгової марки не можна. У Microsoft також вважають, що Apple незаконно обмежує право конкурентів використовувати цей термін для опису своїх власних послуг.

Згідно зі скаргою Microsoft, поданою 10 січня 2010 року в Бюро США з патентів і товарних знаків (USPTO), фраза app store є загальновживаною для всіх онлайн-магазинів, що торгують додатками. Корпорація стверджує, що app (скорочено від application) – це загальний термін для мобільних додатків, а store (магазин) – спільне слово для “місця, де продаються товари”), і разом ці два слова утворюють термін, який не може підлягати реєстрації як торгова марка.

В якості доказів Mirosoft приводить спроби, які раніше приймалися для реєстрації фрази The Computer Store (комп’ютерний магазин) і Log Cabin Homes (колод будинки), в яких USPTO відмовила через їхню загальновживаність, пише CNet. Більш того, фраза App Store стала настільки поширеною, що її використовував сам глава Apple Стів Джобс в ході інтерв’ю в жовтні минулого року, маючи на увазі під словами app stores онлайн-магазини від Amazon, Verizon і Vodafone, підкреслюють в Microsoft.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.