Новини світу. 31 січня. У Microsoft не виключають, що її популярні офісні програми можуть у майбутньому продаватися через відкритий Apple на початку січня Mac App Store – онлайновий магазин додатків.

Mac App Stor
Microsoft хоче продавати свої програми через Mac App Stor

Правда, в цьому випадку Microsoft доведеться поділитися неабиякою часткою доходів зі своїм заклятим конкурентом.

“Ми таку можливість розглядаємо”, – заявила в інтерв’ю інтернет-виданню All Things Digital представник Microsoft Аманда Лефебвре, говорячи про можливий старт продажів Microsoft Office 2011 for Mac в App Store.

“Це один з варіантів, який ми не виключаємо. Просто потрібно подивитися, як це може поєднуватися з нашим бізнесом”, – додала вона.

Онлайн-магазин додатків для Mac, програми з якого купуються і встановлюються так само просто, як на смартфонах iPhone або планшетах iPad, може стати новим ефективним каналом для розповсюдження офісного ПЗ від Microsoft і, можливо, принести компанії нові доходи.

У той же час, не все так однозначно. За правилами App Store розробники віддають 30% доходів від продажу розміщених в магазині додатків Apple. Цього правила довелося б дотримуватися і Microsoft – і тоді вийшло б, що редмондський гігант ділиться доходами з головним своїм конкурентом.

Крім того для продажу Office for Mac через App Store Microsoft, можливо, прийдеться дозволити користувачам купувати програми по одній – окремо Word, Excel окремо, окремо PowerPoint і т.д. В даний час Office for Mac продається виключно єдиним пакетом.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.