Новини спорту. 18 січня. Фото. Харківський “Металіст” і туринський “Ювентус” планують спільний проект з розвитку дитячого футболу.

Олександр Ярославський

Президент “МеталістаОлександр Ярославський і італійський мільярдер Джон Елканн-Аньєллі, сім’я якого володіє “Ювентусом“, під час зустрічі на французькому гірськолижному курорті Куршевель домовилися про співпрацю між клубами.

Як розповів Ярославський, клуби планують великий спільний проект, метою якого стане підтримка і розвиток дитячого футболу:

“І Ювентус, і Металіст – це не просто дорослі професійні футбольні команди. В обох клубів є дитячі академії, а значить, є прекрасні можливості для об’єднання зусиль та обміну досвідом. Думаю, вже в найближчому майбутньому ми оголосимо про спільні з Ювентусом проекти з розвитку дитячого футболу “.

Нагадаємо, Олександр Ярославський як генеральний інвестор і координатор підготовки Харкова до Євро-2012 вклав у будівництво та реконструцію об’єктів інфораструктури (в т.ч. у створення дитячої футбольної академії) близько $ 250 млн. А інвестиції президента “Металіста” в придбання нових гравців тільки за останні півроку склали $ 34 мільйона.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.