Новини України. 27 січня. Львів. Відео. З нагоди 175-річчя з дня народження відомого письменника Леопольда фон Захер-Мазоха у Львові відбувся перфоменс – бокс «із зали Верховної Ради».

"бійка депутатів" у Львові
У Львові відсвяткували день народження Захер Мазоха

На невеликому рингу в двобої зійшлися два боксери від грошовитих “депутатів”, які стояли поблизу та вболівали за свого боксера та кидали на ринг несправжні гроші – “долари” та “євро”.

Леопольда фон Захер-Мазоха пов’язують з мазохізмом. Найбільш мазохістична подія, що відбулася минулого року – це бійка у Верховній Раді. На неї дивилися чимало людей, як на серіал, і думали, що це відбувається не в них. Але це не так. Демократію топчуть тут. Щодо акції: навпроти один одного по два боки рингу стоять “депутати” з грішми, які грішми відстоюють свої інтереси”, – відзначив один з організаторів акції Юрій Назарук, повідомляє Zaxid.net

Ще раніше організатори повідомляли, мета акції – показ самовільного приниження гідності громадян власним вибором та спогляданням “жнив” та наслідків такого вибору. Іронію й мазохізм теперішньої політичної ситуації в державі.

Боксери трималися 10 справжніх раундів. І коли один з них впав, суддя оголосив вердикт – “кожен може піти у владу”.

Для охочих спостерігати дійство пропонували безкоштовно чай чи каву, а також торт.

Фото, відео Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.