Новини світу. 26 січня. Білорусія. Відео. Президент Білорусії Олександр Лукашенко, 21 січня вступив у повноваження в четвертий раз, оголосив себе  й президентом Росії.

Олександр Лукашенко

Відеоролик, де білоруський лідер назвав себе першим президентом Росії, широко розтиражований у мережі Інтернет. Конфуз стався наприкінці 2010р.

У ході інавгурації 21 січня 2011р. Лукашенко виголосив урочисті слова:

“Вступаючи на посаду президента Республіки Білорусь, урочисто присягаюся вірно служити народу Республіки Білорусь, поважати й охороняти права і свободи людини і громадянина, дотримуватися і захищати Конституцію Республіки Білорусь, свято і сумлінно виконувати покладені на мене високі обов’язки” .

На церемонії вступу першого президента Білорусії були присутні понад 2,5 тис. гостей, серед яких був посол Росії в Білорусії Олександр Суриков і глава партії КПРФ Геннадій Зюганов.

Лукашенко очолює Білорусію протягом 16 років, з 20 липня 1994р. Президент РФ Дмитро Медведєв, лідери європейських країн та офіційні представники країн Євросоюзу не були присутні на урочистій церемонії вступу Лукашенка на вищий пост.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.