Новини України. 21 січня. Одеса. В Одесі намагалися підпалити офіс Партії регіонів.

коктейль молотова
Офіс регіоналів в Одесі хотіли спалити Ліві націоналісти-антиглобалісти

“Сьогодні о 10:00 до чергової частини Хмельницького ВМ Малиновського РВ м. Одеси надійшла заява від представника організації «Партії Регіонів» Малиновського району міста Одеса, про те, що о 09:00 21.01.2011р., прибувши до місця роботи в офіс «ПР», вул. Прохороівська 16, він виявив на одному з вікон приміщення тріснуте скло”, – повідомляє прес-служба управління МВС в Донецькій області.

Правоохоронці, виїхавши на місце події, виявили тріснуте скло із залишками нагару та на землі біля будинку розбиту пляшку від пива, в якій, як встановлено попередньо, знаходилась небезпечна суміш. Пляшку направлено на дослідження.

Як розповів керівник центру Віктор Мірошниченко, “на місці події працюють фахівці-вибухотехніки, яким не вдалося встановити вміст пляшки, яка після кидка у вікно не зайнялася”.

Зараз співробітники міліції опитують місцевих жителів, на місці працюють експерти.

Що стосується можливих виконавців невдалого “теракту”, то відповідальність за нього, за словами Мірошниченка, взяла на себе досі невідома в Одесі організація.

ПР хотіли підпалити “ліві націоналісти-антиглобалісти”, повідомляє УП.

У той же час, в інтернеті з’явилося наступне повідомлення: “Ми, Фракція антиглобалістів беремо відповідальність за підпал офісу Партії регіонів 20 січня 2011 року”.

“Причина цього криється, в тому що ця партія встановила диктатуру великого капіталу, і продовжує план “Ост” у відношенні українського народу, тим самим продовжуючи НКВДистські традиції попередньої влади”, – наголошується в заяві.

“Капіталісти хочуть перетворити нас на рабів, вони підвищують штучно ціни, позбавляють людей можливості мати хліб насущний. Ми, також оголошуємо протест у зв’язку з репресіями щодо національного руху на території Запоріжжя. Геть диктатуру Януковича. Хай живе революція пролетаріату”, – заявили автори заяви.

Повідомлення підписано: “Ліві націоналісти”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.