Новини спорту. 7 січня. Відео. Резервісти мадридського “Реалу” програли “Леванте” у матчі-відповідь 1/8 фіналу Кубка Іспанії з рахунком 0:2, але все одно вийшли в наступну стадію.

Леванте
"Леванте" вдалося обіграти "Реал" після поразки 8:0

Перший матч, який пройшов на “Сантьяго Бернабеу” 22 грудня, завершився розгромною перемогою “Королівського клубу” з рахунком 8:0.

Наставник “Реала” Жозе Моурінью виставив резервний склад, “розбавлений” такими гравцями як Карім Бензема, Кака, Рікарду Карвалью. Авторами голів у “Леванте” стали Хіско Муньос (63-а хвилина) і Серджіо (86).

Незважаючи на те, що Моурінью не подобається програвати, він не критикував своїх футболістів після поразки з “Леванте“.

“Я не можу бути критичним стосовно своїх футболістів. Цю гру можна було програти. У таких матчах дуже важко мати належну концентрацію і мотивацію. Проте думаю, що мої гравці зіграли непогано. Не варто забувати і про те, що ми грали без чистих нападників. Як би там не було, а ми вийшли до чвертьфіналу, де нас чекає “Атлетіко”, – відзначив португальський тренер.

У чвертьфіналі іспанців чекає мадридське дербі. “Атлетіко” в 1/8 фіналу виявилися сильнішими від “Еспаньола” (1:0, 1:1).