Новини України. 18 січня. Київ. Головне контрольно-ревізійне управління перевірить Національного банку України.

Петро Андрєєв
Петро Андрєєв

Про це на прес-конференції повідомив повідомив начальник Головного контрольно-ревізійного управління Петро Андрєєв.

За його словами, КРУ ініціює перевірку Нацбанку, оскільки відповідальність за порушення, виявлені в націоналізованих банках, лежить також і на регуляторі.

«Основна провина за той стан комерційних банків і за те, що всі факти порушення мали місце, насамперед лягає на Національний банк, адже Національний банк веде контроль і нагляд, і вони не виконували свої функції. Тому одним з розслідувань має бути діяльність Національного банку», – сказав Андрєєв.

За даними головного управління КРУ, загальний обсяг фінансових порушень, виявлених у націоналізованих «Родовід Банку», «Укргазбанку», банку «Київ» за період 2008-2009 рр., становить понад 26 млрд. грн.

За словами Петра Андрєєва, ГоловКРУ намагалося дістати можливість провести перевірку Нацбанку, але діставали відмову з посиланням на те, що в контрольно-ревізійної служби немає відповідного доступу на законодавчому рівні.

Головне контрольно-ревізійне управління ініціює перевірку Національного банку України.
Про це повідомив сьогодні на прес-конференції в УНІАН голова Головного контрольно-ревізійного управління Петро АНДРЄЄВ.
За його словами, відповідальність за порушення, виявлені в націоналізованих банках, лежить також і на регуляторі.
«Основна провина за той стан комерційних банків і за те, що всі факти порушення мали місце, насамперед лягає на Національний банк, адже Національний банк веде контроль і нагляд, і вони не виконували свої функції. Тому одним з розслідувань має бути діяльність Національного банку», – сказав П.АНДРЄЄВ.
За його словами, ГоловКРУ намагалося дістати можливість провести перевірку Нацбанку, але діставали відмову з посиланням на те, що в контрольно-ревізійної служби на законодавчому рівні немає відповідного доступу.
За даними ГоловКРУ, загальний обсяг фінансових порушень, виявлених у націоналізованих «Родовід Банкуі», «Укргазбанку», банкуі «Київ» за період 2008-2009 рр., становить понад 26 млрд. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.