Новини України. 3 січня. Крим. Кримська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» розпочала підготовку до можливого виїзду в Запоріжжя для участі в акціях протесту з приводу затримання двох членів «Свободи» через вибух пам’ятника Йосипу Сталіну.

ВО Свобода
"Свобода" мобілізує своїх активістів в Криму

Як повідомила прес-служба «Свободи», у ході проведених зборів кримських активістів було прийнято рішення «оголосити мобілізацію і почати підготовку до акцій протесту з вимогою відновлення конституційних прав однопартійців».

Нагадуємо, міліція затримала в Запоріжжі членів «Свободи» Юрія Гудименко і Віталія Подлобнікова, які проходять у кримінальній справі, порушеній за фактом знищення пам’ятки Сталіну біля будівлі місцевого обкому Комуністичної партії України.

Пам’ятник було встановлено в травні минулого року і з тих пір неодноразово піддавався нападам вандалів. В кінці грудня невідомі відтяли йому голову, 31 грудня пам’ятник було знищено остаточно. За даними міліції, невідомий потрапив у двір будівлі, перебравшись через огорожу, і повісив на пам’ятник господарську сумку. Вибух зруйнував пам’ятник і вибив скло в будівлі обкому.

Джерело Е-Крим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.