Новини політики. 24 січня. Костенко повідомив крайній термін створення опозиційної партії.

Юрій Костенко

«Весна 2011 року – це той критичний термін, впродовж якого нам треба вийти на одну політичну силу, яка готуватиметься на вибори, щоб потім у Верховній Раді України створити, принаймні, потужну правоцентристську фракцію»,- заявив народний депутат України, лідер Української народної партії Юрій Костенко в інтерв’ю радіо «Свобода».

За його словами, «часу не так багато», бо «ніхто не знає, коли будуть парламентські виборчі перегони, – чи цього року, чи наступного».

Костенко знов підтвердив, що «переговорний процес відбувається».

За його словами, «ми намагаємось об’єднати ті політичні сили, які в своїй політичній діяльності опираються на правоцентристську ідеологію, – це, в першу чергу, «Наша Україна», «За Україну», НРУ, «Собор» Матвієнка».

«Я сьогодні готовий сідати і з Ющенком, і з Кириленком, і з Матвієнком, і з Гриценком, щоб говорити про формат єдиної правої політичної сили, де кожен знайде своє місце і свої впливи», – прокоментував переговорний процес Костенко.

За його словами, «це буде не проект під чергового вождя, а під українську політичну команду, яка здатна змінити в Україні політику на користь національного інтересу та національного виробника».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.