Новини економіки. 6 січня. У Верховній раді України зареєстрований проект Закону про внесення змін до Закону України “Про прожитковий мінімум” щодо формування споживчого кошику.

Наталія Королевська
Королевська хоче змінити прожитковий мінімум

Текст законопроекту розміщений на офіційному сайті парламенту.

Ініціатором законопроекту виступає: народний депутат від фракції БЮТ Наталя Королевська.

Зокрема, статтю 3 цього Закону пропонується змінити, встановивши, що набір продуктів харчування, непродовольчих товарів та послуг за поданням Кабінету Міністрів України щороку затверджується Верховною Радою України окремим законом до початку розгляду проекту закону про Державний бюджет України.

Пропонується ввести в Закон норму про те, що прожитковий мінімум на одну особу, а також окремо для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення, розраховується з урахуванням індексу споживчих цін, визначеного в основних прогнозних макропоказниках економічного і соціального розвитку України, та щороку затверджується Верховною Радою України в законі про Державний бюджет України на відповідний рік.

Проектом пропонується Кабінету Міністрів України переглянути набір продуктів харчування, набір непродовольчих товарів та набір послуг з урахуванням потреб пенсіонерів, непрацездатних осіб, осіб з обмеженою працездатністю у лікарських препаратах, спеціальному медичному обладнанні та необхідних медичних послуг.

Також Кабінету Міністрів України пропонується переглянути набір продуктів харчування, набір непродовольчих товарів та набір послуг з урахуванням потреб осіб у віці від 6 до 18 років у доступі до послуг освіти, зокрема, доступі до мережі Інтернет, придбанні навчальної літератури.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.