Новини України. 24 січня. Регіонали й комуністи намагаються пропагувати серед російськомовних українців ідею назвати себе на переписі-2012 росіянами.

КПУ та ПР грають в нечесну гру

Таким чином вони сподіваються позбавити націоналістів аргументу про українців як єдину державотворчу націю, пише “Сегодня”.

“Це розумна ідея”, – думає нардеп-комуніст Євген Царьков.

“Треба пояснювати людям, що якщо вони стоять на позиціях захисту російської мови, то повинні зробити щось для цього”, – вважає він.

“Приміром, на підставі того, що за підсумками перепису-2001 Одеську область назвали українськомовною, в Одесі при Ющенкові залишилося усього дві російських школи! Втім, після 5-7 років українізації, коли українська мова стала викликати відторгнення, я думаю, роз’яснювати особливо й не потрібно”, – додає комуніст.

А “регіонал” Олег Царьов вважає інакше:

“Сенсу немає. Можна записатися хоч турками, але якщо буде така політика, як при (президенті) Ющенку, нічого не допоможе. Тому треба просто домогтися того, щоб російська стала другою державною”.

За даними перепису 2001 року 77% громадян України назвали себе українцями.

У 2012 році має бути проведений черговий всеукраїнський перепис населення.

Його нововведенням буде те, що громадян будуть запитувати про рівень доходів.

Однак підозра, що в такий спосіб податкова хоче проконтролювати доходи громадян, політики спростовують.

“Для прогнозування споживчого ринку важливо знати самооцінку громадян, хто до якої категорії споживачів себе відносить. Тому внесення такого питання у перепис цілком обґрунтоване”, – каже нардеп-економіст із НУНС Ксенія Ляпіна.

Вона підкреслює, що перепис важливий з погляду бюджетного планування: приміром, для Міносвіти – щоб робити запит на певне фінансування місць у школах, і Мінсоцполітики – щоб розуміти, скільки пенсіонерів додасться в наступному році.

Громадяни мають право не пускати інспекторів, які ведуть перепис населення. У цьому випадку їх запросять у спецпункт, а якщо людина не прийде, то його відкриті дані можуть взяти в ЖЕКу.

Джерело УП

Comments

  1. идиоты, неужели непонятно, что после такого кацапы будут иметь повод вводить войска вУкраину??? Указ медведя помните?? что кацапская армия может применяться теперь по всему миру для этого…. это разыгрыватся чисто гитлеровский вариант… все остальные действия партии рыгачей нужно рассматривать в том же контексте! их глобальная задача спровоцировать внутренний раскол и конфликт на национальном уровне, а потом ввести москальские войска для защиты русского населения! сейчас идет этап создания предпосылок, все шито белыми нитками!

  2. Сначала они вытерли из паспорта графу-национальность,а теперь спрашивают какой ты национальности.А кто теперь это помнит?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.