Новини України. 18 січня. Національний банк України і Кабінет Міністрів не проводили ніякої емісії в минулому році.

Микола Азаров
Азаров запевняє, що жодної емісії не було

Про це сьогодні, коментуючи на прохання журналістів відповідні заяви опозиції, повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров.

“Давайте говорити точно. Ця заява не опозиції, а пані Тимошенко, тому що крім як від Тимошенко я таких дурниць ні від кого більше не чув”, – заявив він.

За словами Азарова, ці заяви лідера БЮТ переходять всі межі відповідальності політика.

“Я дозволю собі висловитися досить різко. Коли вона відкриває рот, краще за все закрити вуха. По суті, Тимошенко – це непорозуміння української політики, людина, непідготовлена займати вищі державні посади, але чисто випадково опинилася на цих посадах”.

Микола Азаров запевнив, що ніякої емісії ні Національний банк, ні уряд не проводили.

“Про це свідчать, перш за все, монетарні показники, курс, ну і про це свідчать об’єктивні оцінки наших спостерігачів. А робити такі заяви – це навмисний крок політика до дестабілізації ситуації, зриву валютного курсу, створення труднощів для своєї країни”, – зазначив він .

На думку Азарова, рятує ситуацію те, що заявам Тимошенко вже ніхто не вірить.

При цьому глава уряду запевнив, що для будь-якого економіста вся інформація про фінансово-економічний стан країни відкрита, і зайшовши на сайт держорганів, можна зробити незалежну, самостійну оцінку емісійної політики Нацбанку.

“Ще раз підтверджую, ніяких підстав для не те що занепокоєння, для тривог немає. Ми свідомо проводили політику накопичення, у тому числі валютних резервів, і перейшли в 2011 рік з достатнім запасом як гривні, так і валюти на наших рахунках”, – сказав він.

“Ніякої немає необхідності, ні в які вливання”, – підсумував Микола Азаров.

Як відомо, Юлія Тимошенко завтра має намір віднести до Генеральної прокуратури заяву про вчинення злочину – за її словами, за 2010 рік Нацбанк провів емісію на суму 99 млрд. 671 млн.грн. Про це вона заявила перед допитом в ГПУ.

Джерело Ліга

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.