Новини світу. 23 січня. Винний відділ аукціонного дому “Sotheby’s” організував продаж знаменитої колекції британського композитора Ендрю Ллойда Веббера.

вино
Найдорожче продали вино 1982 року

Тисячі пляшок рідкісних вин, найдорожчим з яких виявилося виявилися Chateau Petrus урожаю 1982 року, розійшлися новим власникам – у приватні колекції і ресторани по всьому Гонконгу.

“Я почав збирати вина, ще коли навчався в школі, – розповів журналістам композитор, – іноді мені приносили посилки прямо на заняття”.

Колекцію розділили на 746 лотів, в кожному з яких було від 1 до 50 пляшок. Найцінніший лот – 12 пляшок Chateau Petrus за $77,5 тис. – придбав приватний колекціонер, який побажав залишитися невідомим.

“Сподіваюся, нові власники вина отримають від нього таке ж задоволення, яке воно дарувало мені, і я з нетерпінням чекаю можливості знову познайомитися з ним уже в меню ресторанів”, – сказав Веббер.

“Це чудова колекція, і, безумовно, має сенс проводити ці торги саме у Гонконгу, тут чудовий ринок”, – прокоментував представник “Sotheby’s”.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.