Новини світу. 8 січня. КНДР. Влада КНДР офіційно запропонувала Південній Кореї сісти за стіл переговорів.

КНДР
КНДР офіційно пропонує мирні переговори Південній Кореї

Відповідна пропозиція міститься в заяві, оприлюдненій у суботу, 8 січня, Комітетом з мирного об’єднання, повідомляють іноземні ЗМІ.

Прикметно, що КНДР не висунула жодних умов для початку переговорів.

Кількома днями раніше Північна Корея вже пропонувала Сеулу провести переговори на вищому рівні, однак позитивної реакції на цю пропозицію не було.

1 січня офіційні газети КНДР опублікували статтю, в якій йшлося, зокрема, що двом країнам варто налагоджувати взаємини, а також докласти зусиль до недопущення військового конфлікту, оскільки війна в регіоні призведе до “ядерного голокосту”.

Відносини між Північною і Південною Кореєю різко погіршилися після конфлікту біля острова Енпхендо. Тоді стрілянина між артилерією двох держав призвела до людських жертв. Кожна зі сторін звинуватила іншу в тому, що та перша відкрила вогонь.

Крім того, Пхеньян неодноразово висловлював невдоволення навчаннями збройних сил Південної Кореї.

Джерело ІМК

Comments

  1. Какой мир? КНДР на протяжении десятилетий официально не хотели мира.А теперь жареным запахло-так сразу мир и дружба.Чучхе видимо себя умнее всех считают.Типа кнут,а потом пряник.И так надеются еще протянуть пару десятилетий.Я бы на месте южан оставил этих дебилов в покое,пусть маринуются в своей глупости пока совсем обезьянами не станут.Не нужно повторять иракских ошибок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.