Новини світу. 28 січня. КНДР не відмовиться від ядерної зброї в умовах конфронтації з США, заявив в інтерв’ю японській газеті “Токіо сімбун” старший син лідера КНДР Кім Чен Нам.

КНДР, ядерна війна
КНДР не віддасть свою ядерну зброю

“Сила північнокорейської держави походить від атома. В умовах конфронтації з США можливість відмови від нього не висока”, – заявив Кім Чен Нам.

Кім Чен Нама в минулому неодноразово називали приймачем Кім Чен Іра. У 2010 році Пхеньян офіційно представив як наступника на посту глави КНДР молодшого сина північнокорейського керівника Кім Чен Уна. На початку жовтня він разом зі своїм батьком був присутній на військових навчаннях, а зараз майже завжди супроводжує його під час об’їздів по країні.

Коментуючи офіційне визнання Кім Чен Уна майбутнім наступником, Кім Чен Нам заявив, що спочатку глава КНДР нібито був проти цього.

“Навіть у Мао Цзедуна в Китаї не було спадкоємця. Це не збігається з соціалізмом. Однак я розумію, що це робиться для стійкості державного ладу. Нестабільність в Північній Кореї призведе до нестабільності і в регіоні”, – відзначив Кім Чен Нам.

“Я щиро молюся за свого молодшого брата. Не бачу сенсу в тому, щоб змагатися з ним або критикувати його”, – сказав старший син лідера КНДР.

У той же час він визнав, що ситуація з рівнем життя в КНДР складається не кращим чином.

“Серце болить, коли чую вісті (з КНДР). Не думаю, що рівень життя підвищується. Я хочу, щоб КНДР стала стабільною, економіка відновилася, люди стали жити заможно”, – зазначив старший син Кім Чен Іра.

Джерело Тренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.