Новини України. 11 січня. Україна докладе максимум зусиль для прискорення процесу переговорів щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, включаючи створення зони вільної торгівлі.

Андрій Клюєв
Клюєв думає, що Україна матиме безвізовий режим з ЄС до Євро-2012

Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв під час зустрічі з Членом Європейської Комісії з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле.

Клюєв висловив надію, що цей переговорний процес успішно завершиться вже в 2011 році.

Він також відзначив важливість для України підписання договору про безвізовий режим, передає Урядовий портал.

«Впровадження безвізового режиму між Україною та ЄС має високий суспільний інтерес і уряд України приділяє цьому питанню значну увагу. Ми сподіваємося, що до початку футбольного чемпіонату Євро-2012 безвізовий режим почне діяти», – зазначив він.

Андрій Клюєв повідомив, що уряд завершує розробку Національного плану на 2011 рік з виконання Плану дій щодо лібералізації візового режиму.

«Це комплексний документ, який, по суті, буде програмою інституційних і законодавчих реформ у міграційно-візовій сфері відповідно до європейських стандартів», – повідомив перший віце-прем’єр-міністр України.

У свою чергу Штефан Фюле дав високу оцінку активізації загального переговорного процесу між Україною та ЄС, яка спостерігається останнім часом. Він зазначив, що в процесі інтенсивних переговорів «знімаються багато проблемних питань».

Учасники зустрічі обговорили основні механізми для прискорення переговорного процесу та зв’язку широкомасштабних внутрішніх соціальних і економічних реформ, що проводяться в Україні, з процесом адаптації українського законодавства до стандартів ЄС. Зокрема, йшлося про додаткові можливості експертної оцінки нових законопроектів, які готуються українською владою у процесі підготовки та проведення реформ.

Андрій Клюєв і Штефан Фюле також обговорили механізми збільшення ефективності фінансової та технічної допомоги, що надається Україні Євросоюзом у процесі євроінтеграції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.