Новини світу. 29 січня. Китай. Слово «Єгипет» стало об’єктом цензури в китайському Інтернеті. Виявляється цензура у відповідях пошукових систем.

Китай заборонив інформацію про Єгипет

Так, при спробі знайти інформацію про заворушення в Єгипті, пошукова машина видає повідомлення: «Відповідно до чинного законодавства результати вашого пошуку не можуть бути передані».

Цензурою охоплені і основні соціальні мережі. У той же час засоби масової інформації – інформаційні агентства і телеканали – повідомили про заворушення в Каїрі і протести проти президента Мубарака.

Масові заворушення тривають в Єгипті з 24 січня. Демонстранти вимагають відставки президента Хосні Мубарака, який очолював країну впродовж 30 років. Вони підпалили штаб-квартиру правлячої партії, будівлю державного телебачення і міністерства закордонних справ. У деяких містах протестуючі спалили поліцейські ділянки, захопили зброю. Внаслідок заворушень загинули вже близько 100 осіб.

29 січня Мубарак розпустив уряд і пообіцяв провести реформи. При цьому глава держави чітко дав зрозуміти, що сам з посади не піде.

Джерело Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.