Новини світу. 15 січня. Ямайка. Китай поставив на Ямайку військове спорядження та обладнання, загальна вартість якого становить $3,5 млрд.

Китай доставив в Ямайку бронежилети, рюкзаки, біноклі та каски

Поставки були здійснені в рамках угоди між країнами, яка була укладена в 2008р., передає Associated Press. Серед спорядження, поставленого на Ямайку – бронежилети, військові каски, рюкзаки і біноклі.

На Ямайці в 2010р. була проведена одна з найбільших в історії країни операція проти організованих злочинних груп. В ході неї було затримано відомого лідера злочинного співтовариства, що займався незаконною торгівлею наркотиками, Майкл Крістофер Коук, також відомий на прізвисько “Дудус“.

Щоб захопити цього злочинця, владі Ямайки довелося залучити військовослужбовців. У ході операції були вбиті 73 людини, серед яких – члени угруповання Дудуса і цивільні особи. Було також убито троє солдатів армії Ямайки.

Ямайка є країною з несприятливою криміногенною ситуацією. У 2009р. в державі з населенням в 1,8 млн чоловік сталося 1 тис. 660 вбивств. Статистика за 2010р. поки не відома.

Джерело Тренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.