Новини світу. 25 січня. Президент Росії Дмитро Медведєв дав доручення генеральному прокурору РФ Юрію Чайці перевірити діяльність посадових осіб, відповідальних за безпеку в аеропорту Домодєдово.

Медведєв: керівництво Домодєдово відповість за теракт

Судячи з місця локалізації та інших непрямих ознак, це добре підготовлений теракт, спрямований на вбивство якомога більшої кількості людей, відзначив Дмитро Медведєв.

“Сподіваюся, що правоохоронні органи зможуть достатньо швидко провести розслідування”, – заявив сьогодні президент.

Медведєв доручив Чайці перевірити виконання законів, які стосуються безпеки в аеропорту Домодєдово.

“На жаль, ми далеко не завжди застосовуємо навіть таке важливе законодавство. Тому я дав доручення генеральному прокурору перевірити, як на практиці в Домодєдово це законодавство діяло”, – заявив президент.

“Те, що сталося, показує, що явно були порушення в забезпеченні безпеки. Таку кількість вибухівки пронести – це треба постаратися”, – зазначив глава Росії.

За це повинні відповісти усі, хто приймає рішення в сфері безпеки аеропорту, підкреслив він.

Сьогодні ситуацію з розслідуванням теракту Дмитро Медведєв обговорить з керівництвом ФСБ.

Відзначимо, що з критикою стану безпеки в Домодєдово вже виступив Національний антитерористичний комітет Росії. Заходи безпеки в столичному аеропорту Домодєдово були недостатніми, заявив офіційний представник НАК Микола Синцов. За його словами, в іншому випадку нічого б не сталося.

Теракт в аеропорту Домодєдово стався о 16:32 за московським часом. Атаку здійснив терорист-смертник, що підірвав себе в залі прильоту міжнародних рейсів. Він пройшов у натовп зустрічаючих людей і привів у дію вибуховий пристрій, начинений дрібними вражаючими елементами.

В результаті трагедії загинули 35 чоловік, ще 180 постраждали. Як мінімум 48 поранених знаходяться у важкому і вкрай важкому стані.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.