Новини політики. 28 січня. Заплановані на 1 лютого акції протесту підприємців навряд чи будуть масштабними.

Микола Катеринчук

Про це заявив народний депутат від НУ-НС Микола Катеринчук.

«Я думаю, що репресії припиняться, і рейди по ринках податківців з метою конфіскату теж, тому що ця проблема вже перезріла. Що стосується політичних вимог, то реально досягти тільки лише відставки Азарова. Що стосується дострокових виборів, то, швидше за все, ВР прийме рішення про проведення їх у 2012 році, так що навряд чи ця вимога буде задоволена », – спрогнозував він.

«Важко сказати, наскільки масштабними будуть ці акції. Я можу прогнозувати те, що буде восени, – восени будуть дуже великі акції протесту. А зараз, я думаю, будуть обурюватися тільки ті, кого «придавили», – вважає політик.

Катеринчук пояснює очікуваний неуспіх цих заходів поділом бізнесменів.

«У русі підприємців є поділ на конструктивну частину, на радикальну частину, тому складно говорити. Але всі дії підприємців спрямовані на врегулювання питання щодо «спрощенки», за первинними документами на товар, які зараз вимагають на ринках у підприємців, а якщо їх немає, то товар конфісковують, а також на інші аспекти Податкового кодексу, які показали на практиці, що вони абсолютно нічого нового не принесли в полегшення ведення бізнесу в Україні», – оцінив наслідки «податкового майдану» депутат.

Джерело Цензор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.