Новини світу. 5 січня. Канада. Канадський департамент у справах оборони і Канадське космічне агентство в нинішньому році почнуть реалізацію проекту створення в країні власного ракетоносія для доставки в космос вантажів і космічних апаратів.

ракета, ракетоносій
Канада розробить власний ракетоносій

За оцінками фахівців, розробка нової ракети може зайняти 10-12 років.

В даний час Канада користується послугами інших країн для запуску своїх космічних апаратів, але, на думку чиновників, в країні є все необхідне для побудови власних ракет. Директор Канадського космічного агентства Кевін Шортт заявив, що розробка має сенс, оскільки географічне положення Канади ідеально підходить для низки запусків, наприклад, на полярну орбіту Землі.

Розробка власного ракетоносія дозволить Канаді не тільки здобути більшу самостійність у питаннях космічних запусків, але і дасть можливість запропонувати свої послуги іншим країнам. За словами Шортта, попередні дослідження вже завершені, і проект визнано перспективним. Загальний обсяг фінансування створення канадської космічної ракети поки що не оприлюднений, повідомляє United Press International.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.