Колишній заступник голови Служби цивільної оборони Італії Марта Ді Дженнаро (Marta Di Gennaro) і префект Коррадо катеначо (Corrado Catenacci), який за дорученням уряду раніше виконував обов’язки комісара з вирішення “сміттєвої проблеми” Неаполя, були арештовані в п’ятницю в рамках широкомасштабної операції правоохоронних органів щодо припинення екологічних злочинів, повідомили місцеві ЗМІ.

Італійських чиновників покарають за знищення природи

За інформацією журналістів, в даний час Ді Дженнаро і катеначо знаходяться під домашнім арештом. Крім них в ході операції, проведеної за розпорядженням прокуратури Неаполя, були заарештовані ще 12 осіб. Всім їм пред’явлені звинувачення в приналежності до злочинного співтовариства, махінаціях і грубому порушенні чинного природоохоронного законодавства.

Слідчі органи стверджують, що видні представники державної адміністрації та підприємці, які займалися здійсненням природоохоронних заходів, зокрема, очищенням стічних вод, вступили в злочинну змову, яка призвела до серйозного і тривалого забруднення моря в південній області Кампанії.

Джерело Газета.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.