Новини світу. 13 січня. Згідно даних американської дослідницької організації Pew Research Center Інтернет стає основним джерелом новин серед інших видів ЗМІ.

Новини, інтернет ЗМІ
Інтернет стає основним джерелом інформації

З графіка чітко видно, що традиційні ЗМІ стрімко втрачають позиції джерела новин. У середньому по аудиторії тільки телебачення залишається для інтернету конкуруючою платформою.

Якщо ж абстрагуватися від усереднених даних і подивитися у розрізі окремих вікових груп, то картина складається ще більш драматична.

Для переважної більшості (65%) американців 18-29 років інтернет вже два роки як став основним джерелом новин, збільшивши свою частку в два рази з 2006 року.

дослідницька організація Pew Research Center
Для користувачів 30-49 років зростаючий графік «інтернет» стрімко рухається назустріч падаючому графіком «телебачення». Газети, як джерело новин для цієї вікової категорії, втратили за десятиліття найбільше.

І навіть у найстаршої групи (понад 65 років) інтернет злетів з 1% до 14%, зрівнявшись і навіть трохи випереджаючи радіо.

дослідницька організація Pew Research CenterІ хоча дослідження проводилися на американській аудиторії,  але тенденцію вони в черговий раз підкреслюють загальну – в новинному та інформаційному сегменті інтернету конкурентів немає.

Детальні графіки та інші дані можна переглянути  на сайті Pew Research Center.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.