Новини технологій. 22 січня. В останній версії пакету SDK для мобільних пристроїв Apple були виявлені відомості про новий планшеті iPad.

iPad 2 буде мати маленьку і слабку камеру

Точніше, згадується вбудована камера, розташована на задній стороні пристрою. Раніше передбачалося, що новий планшет отримає 5 Мп камеру, як і iPhone 4, однак, якщо вірити новим даними, це не так. У документації згадується камера з набагато меншим дозволом – всього лише 1 Мп. По всій видимості, це може бути приблизно така ж камера, як у iPod touch четвертого покоління – 0,7 Мп.

Тобто, фотографії з такої камери навряд чи будуть особливо якісними, зате з допомогою нового iPad можна буде знімати відео високої чіткості 720p. Також очікується, що у планшета Apple нового покоління буде і фронтальна камера, як і в iPhone 4 і iPod touch четвертого покоління – VGA. По всій видимості, пристрій буде підтримувати фірмовий сервіс відеотелефонії FaceTime. Звичайно, важко сказати, чи достовірна ця інформація, залишається чекати анонсу iPad 2, що може відбутися незабаром.

Джерело Ферра.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.