Новини культури. 9 січня. Італія. В Італії на престижному конкурсі найбільш красивих і розумних студенток перемогла українка Анастасія Шовкун.

Анастасія Шовкун
Зліва направо: Роберта Боччіа (2-е місце), Барбара Тунно (1), Анастасія Шовкун (3)

Харків’янка, яка навчається в Болонському університеті, посіла третє місце в Національному конкурсі краси серед студентів італійських вузів «Міс Університет – найкрасивіша і найрозумніша».

«Це дуже популярне змагання в Італії. Щоб на нього потрапити, у кожному вузі дівчата беруть участь у конкурсі на «найкращу», потім переможниці змагаються на рівні міста, де вибирають одну, і вже вона їде до Рима на «Міс Університет». Мене ж взяти участь у конкурсі загітували в агентстві, де я підробляю – знімаюся для реклами в журналах», – розповіла 25-річна Анастасія, повідомляє Сегодня.

Серед 9 суперниць з різних куточків країни Настя була єдиною іноземкою. Але бути чарівною лише півсправи, кожна учасниця мала вразити журі своїм розумом і кмітливістю. Адже вибирали найрозумнішу красуню.

«Нас закидали питаннями за нашими спеціальностями. Я, наприклад, майбутній юрист, і мене ганяли по правовому законодавству. І ще всесвітнім мистецтвом й літературою. У журі було 25 чоловік: відомі місцеві тележурналісти, спортсмени, професора. І всього 9 учасниць. Багато дівчат дуже хвилювалися».

Крім титулу «Міс Університет» дівчатам презентували безкоштовний тижневий відпочинок на гірському курорті Умбрія (Італія).

Цього літа Настя захистить диплом, але додому повертатися не планує.

«Зі знаннями італійського законодавства в Україні я не потрібна. Та й тут я зустріла свого хлопця Паскуале. У моделі йти не збираюся, хочу стати хорошим юристом і посадити всіх мафіозі за ґрати», – сміється дівчина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.