Новини України. 19 січня. Харків. Фото. На вулиці Харкова з’явився новорічний плакат із зображенням колоритного чоловіка і написом “С Новым Годом! Харьковчане”.

Пабло-Ескобар

Фотографія рекламного плаката з’явилася на міському форумі. Громадяни, знайомі з новітньоюзарубіжною історією, впізнали в чоловіку колумбійського наркобарона Пабло Ескобара.

Він відомий як один з найжорстокіших злочинців XX століття. Вбиваючи суддів, прокурорів, журналістів, знищуючи цивільні літаки, поліцейські ділянки і особисто страчуючи своїх жертв, він користувався популярністю серед молоді і бідних верств населення. Ескобар заробив величезні гроші на наркобізнесі. Йому належали дорогі яхти, маєтки і вілли. У 1989 році журнал “Forbes” оцінив його стан в 9 мільярдів доларів.

Якщо судити з пунктуації, то ще не зрозуміло, хто кого вітає – чи то Ескобар разом з харків’янами заодно, чи то харків’яни вітають вже покійного наркобарона. Нагадаємо, що він був застрелений спецслужбами ще у 1993 році. Від міської влади коментарів не надходило.

Джерело СоставРу

Comments

  1. Хе…вул.Пушкінська,початок. (центр міста)
    Це натяк що в цій аптеці можна купити щось незаконне, чи стьоб над мером Харкова , якому колись інкримінували статтю за розповсюдження наркотиків?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.