Новини технологій. 10 січня. Китай. Невідомі хакери зламали офіційний Twitter-акаунт КНДР і розмістили в ньому записи, що закликають до повалення режиму Кім Чен Іра.

Хакери зламали акаунт КНДР у твітері та youtube

Про це повідомило південнокорейське агентство «Ренхап».

Повідомлення, що з’явилися в північнокорейському мікроблозі, звинувачують партійну верхівку країни у використанні праці 24-мільйонного населення КНДР для особистої наживи і розробці ядерної зброї.

«Створимо новий світ, викорчуємо заклятого ворога народу Кім Чен Іра і його сина Кім Чон Уна!», – Говориться в одному з повідомлень.

Крім того, був зламаний профіль КНДР на YouTube. Хакери розмістили в ньому мультфільм, у якому лідер країни і його син представлені вбивцями і багатіями.

Злом офіційних інтернет-сторінок Північної Кореї був, приурочений до дня народження Кім Чон Уна, молодшого сина нинішнього лідера КНДР Кім Чен Іра, якому, за даними з різних джерел, 8 січня виповнилося 28 або 29 років.

Спостерігачі неодноразово називали Кім Чон Уна наступником батька. У минулому році він був введений ЦК Трудової партії Кореї. Наприкінці вересня 2010 року його виробили в генерали армії КНДР.

Зазначимо, що доступ до інтернету в комуністичній Північній Кореї мають лише кілька державних служб, до числа яких входять МЗС, секретна служба і кілька науково-технічних установ.

Джерело Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.