Новини світу. 13 січня. Грузія пред’явить Росії рахунок на 20 мільярдів доларів за агресію проти країни.

Грузія, Росія
Грузія вимагатиме від Росії $35 мільярдів у міжнародних судах

Про це заявив журналістам сьогодні голова тимчасової комісії з відновлення територіальної цілісності парламенту Грузії Шота Малашхія.

За його словами, приблизно в цю суму оцінено збитки, завдані російськими військовими Грузії в 2008 році.

“До цієї суми додасться ще 15 мільярдів доларів, в які оцінено збитки, завдані екології Грузії в результаті дій російських військових”, – сказав Малашхія.

У зв’язку з цим він підкреслив, що Росія вже почала “процес відкату” за допомогою своїх маріонеткових режимів в Абхазії та Південній Осетії.

“Абхазькі маріонетки нам вже виставили рахунок в 13 мільярдів доларів, і зробили вони це з подачі Москви, але їхні вимоги залишаться на папері, а ось наші претензії будуть розглянуті в міжнародних судах”, – підкреслив він.

У ніч на 8 серпня 2008 року в невизнаній республіці Південна Осетія розпочалися великомасштабні військові дії. Грузинські війська увійшли до Цхінвалі. Пізніше російські війська зайняли місто і відтіснили грузинських військових на територію Грузії. В кінці серпня Росія визнала незалежність Південної Осетії і Абхазії. У відповідь Тбілісі розірвав дипломатичні відносини з Москвою і оголосив дві невизнані республіки окупованими територіями.

Джерело Trend

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.