Новини України. 16 січня. Народний депутат Анатолій Гриценко готовий відмовитися від власних амбіцій задля об’єднання опозиції.

Анатолій Гриценко
Гриценко запропонував плтформу для об'єднання опозиції

«Я за те, щоб об’єдналися всі здорові сили і запропонував платформу для такого об’єднання», – заявив лідер «Громадянської позиції» в ефірі Українського бізнес-каналу.

Гриценко назвав три ключових пункти, навколо яких має об’єднуватися українська опозиція.

«Перше: Україна – самостійна суверенна держава. Хто хоче, щоб Україна була самостійною державою – ставайте в ряд. Хто хоче, щоб Україна була територією або Південно-Західним округом Російської Федерації, це не з нами.

Другий пункт. Україна шанує і впроваджує європейські цінності – у правосудді, виборах, ставленні до бізнесу, економічних стандартах, захисті прав людини. Хто за те, щоб в нас впроваджувалися якісь азійські чи африканські цінності – тоді не з нами.

І третій пункт. Економіка України базується на конкурентних ринкових засадах. Не на монопольних засадах, як зараз, коли цілі сектори економіки Янукович віддає чи то Фірташу, чи то Ахметову, чи ще комусь».

Крім того, Анатолій Гриценко пропонує відмовитись від будь-яких амбіцій. Він зазначив, що сам готовий до цього, так само, як і партія «Громадянська позиція».

«Ми не наполягаємо, щоб Гриценко очолював цю опозицію, не наполягаємо, щоб нова партія мала назву «Громадянська позиція». Важливо, щоб ми стали один до одного, відчували лікоть і спільно протидіяли тому, що порушує суверенітет, європейські цінності і конкурентну ринкову економіку», – наголосив він.

Сьогодні, на думку Гриценка, кожний проходить момент істини, перевірку готовності рішуче протидіяти порушенню закону.

«І ми побачимо, хто насправді є опозиціонером і діє відповідним чином, а хто заграє з владою і йде на якісь спокуси. Кожен пройде свій шлях», – підкреслив нардеп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.