Новини України. 13 січня. Катар. Глава МЗС України Костянтин Грищенко запропонував Катару співпрацю у підготовці до Євро-2012.

Костянтин Грищенко
Грищенко передав прем'єр-міністру Катару запрошення в Київ

13 січня у місті Доха відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка з Прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ Катару шейхом Хамадом бін Джасімом бін Джабером Аль Тані.

Сторони обговорили шляхи інтенсифікації політичного діалогу, у тому числі на найвищому рівні між країнами. Міністр закордонних справ України передав листа-запрошення Президента України В.Ф.Януковича, адресованого Еміру Катару Х.Аль Тані відвідати Україну з офіційним візитом, повідомляє прес-служба МЗС.

З метою розвитку договірно-правової бази між країнами сторони домовилися прискорити підготовку до підписання низки двосторонніх документів, зокрема, угод про запобігання подвійному оподаткуванню, заохочення та взаємний захист інвестицій, повітряне сполучення, а також про співробітництво у сфері освіти та науки. Особливу увагу було приділено обговоренню питання лібералізації візового режиму між двома країнами.

У ході зустрічі в столиці Катару Грищенко наголосив на необхідності активізації торговельно-економічного та поглиблення інвестиційного співробітництва між двома країнами. Глава МЗС України запросив представників катарського бізнесу сміливіше виходити на український ринок і скористатися сприятливими можливостями інвестувати у найбільш привабливі сфери економіки.

Прем’єр-міністр Катару підтвердив зацікавленість катарської сторони до взаємного співробітництва з Україною, насамперед, у галузях енергетики, сільського господарства, телекомунікацій, а також сфері високих технологій.

Грищенко привітав Прем’єр-міністра Катару з перемогою заявки Катару на проведення Чемпіонату світу з футболу у 2022 році, а також запросив до співробітництва з нашою державою у проведенні ЄВРО-2012.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.