Новини України. 29 січня. Слідчі Генеральної прокуратури наразі не відповіли на клопотання лідера партії “Батьківщина”, екс-прем’єра Юлії Тимошенко про можливість здійснити поїздку до Брюсселю для проведення зустрічі з керівництвом Європейської народної партії та Президентом Європейського парламенту Єжи Бузеком.

Юлія Тимошенко
Тимошенко ще не повідомили, чи може вона поїхати в Брюссель

“Ми ще не отримали ніякої відповіді, я думаю, що вони не знають, що робити, якщо чесно. Вони просто заплуталися в своїх абсолютно нелогічних вчинках, своїх репресіях. Вони просто не знають, як з цього вийти, мені здається”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні журналістам, повідомляє прес-служба лідера БЮТ.

Лідер партії “Батьківщина” вважає, що її кримінальне переслідування є безперспективним.

“Я думаю, що мине ще певний час, і просто всі їх дії – агресивні, жорстокі, силові – втратять свій сенс, тому що вони зараз втрачають в Україні найголовніше – підтримку, довіру і віру людей в те, що вони можуть в країні зробити щось добре”, – вважає вона.

Як відомо, спочатку слідчі Генпрокуратури відмовили задовольнити клопотання Юлії Тимошенко, мотивувавши це тим, що документи було надано англійською мовою. Після подання повторного клопотання слідчі заявили, що відповідь з їх боку буде надано до кінця 28 січня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.