Новини політики. 17 січня. Генеральна прокуратура України поновила досудове слідство у кримінальній справі, порушеній проти екс-прем’єра Юлії Тимошенко за фактом нецільового використання коштів, отриманих Україною у рамках Кіотського протоколу.

Юлія Тимошенко

Про це Тимошенко повідомила сьогодні після чергового відвідування Головного управління Генпрокуратури з розслідування особливо важливих справ.

«Генеральна прокуратура поновила справу, поновила досудове розслідування по грошах Кіотського протоколу, так що сьогодні я не знайомилася зі справою. Я сьогодні знову давала свідчення, були додаткові запитання слідчого», – сказала лідер «Батьківщини».

Екс-прем’єр повідомила, що під час допиту в Генпрокуратурі слідчі ставили їй запитання щодо використання екологічних коштів для виплати пенсій і заробітних плат у бюджетній сфері.

«Моя відповідь була однозначною: я забезпечувала сплату пенсій і заробітних плат, але гроші Кіотського протоколу – екологічні гроші – всі були і є на спецрахунку Міністерства екології і вони не витрачалися», – додала Тимошенко.

За її словами, слідчі пояснили поновлення досудового розслідування виникненням додаткових питань.

Тимошенко заявила, що необхідність поновлення досудового розслідування пов’язана з тим, що слідство зайшло у глухий кут.

«Зараз слідство і Генеральна прокуратура зайшли у повний глухий кут, тому що ні складу злочину, ні події злочину, ні суб’єкту злочину немає. Безумовно, якщо був би у країні нормальний суд, то до суду немає з чим йти», – сказала екс-прем’єр.

Тимошенко також повідомила, що Генеральна прокуратура знову викликає її 18 та 19 січня на 10 годину ранку. Екс-прем’єр вкотре заявила, що завданням Генпрокуратури є перешкоджання її політичній діяльності.

31 грудня Тимошенко заявила про завершення Генпрокуратурою досудового слідства в справі проти неї щодо використання коштів, отриманих за Кіотським протоколом.

Джерело Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.