Новини технології. 16 січня. Для кубинського інтернет-ресурсу, що підтримує уряд, обмежили доступ до YouTube і Facebook.

Cubadebate
Cubadebate під цензурою Google

Проурядовий кубинський сайт Cubadebate, один з улюблених сайтів колишнього лідера Фіделя Кастро, звинуватив Google у нав’язуванні цензури і порушенні права свободи слова в ЗМІ.

Google закрив доступ сайту до YouTube через грубе порушення авторських прав. Попередження журналісти Cubadebate отримали ще в середу, після того, як один з користувачів поскаржився на відео, на якому радикальний антиурядовий активіст Луїс Посада Каррілес звертається до своїх прихильників у Маямі.

З YouTube видалено близько 400 відеоматеріалів, розміщених з Cubadebate, у тому числі ексклюзивні інтерв’ю з Фіделем Кастро.

Google обмежив доступ навіть до Facebook, – скаржиться керівництво Cubadebate, – Через день після того, як закрили YouTube, ми зазнали нового удару”.

Аккаунт Cubadebate в соціальній мережі був частково блокований відразу після того, як сайт зажадав відновлення прав на розміщення матеріалів у YouTube.

Представники сайту заперечують порушення авторських прав і заявляють, що розміщене відео вже довгий час знаходиться у відкритому доступі в інтернеті і не містить копірайту.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.